web analytics

2020 Fiat Araba Kasım kampanyası duyuruldu. Yine taksitle araç alma dönemi başlayacağı ifade edildi. İşte açıklanan bilgiler.

2020 Fiat Araba Kampanyası

Kasım ayına özel yeni kampanyanın duyurusu yapıldı. Daha önce Ekim ayı için duyurulan kampanya Kasım ayında da yapılacak. Fiat arabalar için 2020 Kasım kampanyasında dikkat çekici fırsatlar mevcut.

Ekim ayının vazgeçilmezi Egea Hatchback modeli Kasım ayında da kampanyaya dâhil oldu. Fakat şimdiki fırsat biraz daha dikkat çekici. Ayrıca kullanıcıların ilgisini çekecek şekilde karşımıza çıkıyor.

Yeni Araç Almak İsteyenler İçin Fiat Fırsatı

Yeni araç sahibi olmak isteyenler için kampanyanın detaylarına geçtiğimizde bakalım karşımıza neler çıkıyor?

2020 Fiat Kasım Kampanyası Detayları ve Fiyatlar

Fiat Egea için başlatılan kampanya Aralık ayına kadar devam edecek. Bunu en başından belirtmekte fayda var. Yeni Fiat Egea için yapılan kampanyada geçen ayki gibi bir miktar peşin ödeme gerekmekte.

Fiat yeni alacağınız araç için sizden 49.900 TL ödeme yapmanızı istiyor. Peşin ödeme yaptıktan sonra 94.000 TL gibi bir rakam kalıyor bunu da %1.56 gibi bir faiz oranıyla size veriyor. Fiat kendi bünyesinde verilen kredi de 48 ay vade sağlıyor.

2020 Fiat Kasım Kampanyası

Bu vadelerle aldığınız aracınıza aylık ödemeniz gereken miktar ise 2.990 TL’dir. Ancak burada kesin bir bilgi olmamakla birlikte şunu demekte fayda var. Aylık ödeme miktarınızda herhangi bir değişiklik olup olmayacağı veya vadesinin aynı olup olmayacağı konusunda garanti yoktur. Tamamen bu konuları bayi ile görüşmek şart.

2020 Fiat Araba Kasım Kampanyası

Fiat Egea Hatchback araçlar için duyurulan kampanyaların 1 Aralık tarihinde son bulacağını unutmayınız. Daha sonra herhangi bir kampanya olur mu olmaz mı bu konuda resmi bir açıklama henüz yapılmadı. Bu konuyla ilgili açıklama yapılırsa bizde sizlere duyurmaktan memnun oluruz.

Yılın belli dönemlerinde kampanyalar oluyor ancak yıl sonuna geldiği için taksit kampanyası yerine daha çok yıl sonu toplu ödemelerde indirim şeklinde bir kampanya oluyor.

Bu konuda sitemizi takip ederek yeni ve güncel kampanyalardan faydalanabilir, yol yardım ve oto çekici konusunda hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Egea Hatchback özellikleri

Gövde rengi tamponlar, LED gündüz sürüş farları, Karartılmış arka camlar, 16” alaşımlı jantlar aracın tasarım özellikleri arasında.

Uzaktan kumandalı merkezi kilit, yol bilgisayarı, elektrikli ön ve arka camlar, elektrikli yan aynalar, manuel klima, park sensörü ve yükseklik ayarlı sürücü koltuğu konfor özelliklerinden bazıları. Yeni modelde radyo mp3 çalar standart olarak veriliyor. Bluetooth sayesinde telefon ve müzik aktarımı da kolayca yapılabiliyor.4 hoparlörlü ses sistemi olduğunu da belirtelim.

Call Now ButtonHemen Arayın