web analytics
Lastik Tamiri

LASTİK YOL YARDIM

Günün 24 saati, haftanın 7 günü İstanbul’un neresinde olursanız olun oto lastik ve lastik değişimi talep edebilirsiniz. Üstelik tek numara ile nerede lastiğiniz patlar ya da değiştirilmesi gerekiyorsa orada sizlere hizmet veriyoruz.

Lastik Değişimi

Acilkurtarıcı.com siz değerli müşterilerine geniş hizmet ağı, uzman ve tecrübeli personeliyle İstanbul’un neresinde olursanız olun 7/24 oto lastik ve lastikçi hizmeti veriyoruz. Üstelik öyle uzun uzadıya beklemelere son tecrübeli çağrı personelimizle talebinize çok kısa bir süre içinde yanıt vererek konumunuza en yakın oto lastikçimizi dakikalar içerisinde size gönderiyoruz.

Üstelik Kaskonuzun ya da bir yol yardım paketinizin olup olmaması önemli değil. Size hem zamandan hem de paradan tasarruf ettirmek için en uygun oto lastik hizmetini veriyoruz. Gece gündüz demeden, dur durak bilmeden siz müşterilerimizin rahatı için çalışıyoruz.

Aracınızla seyahatiniz esnasında ya da trafikteyken oluşabilecek herhangi bir arıza ya da kaza gibi durumlarda anlık konumunuz alınarak size en yakın olan oto lastikçimizi yönlendiriyoruz.

Lastik Tamiri

Lastik tamiri bazen kolay olmayabilir. bunun için sizlere tam donanımlı mobil araçlarımızla hizmet veriyoruz. Hafif ya da ağır sınıftaki tüm araçların olay yerinde lastik değişim ve tamir işlerini kısa süre içerisinde tamamlıyoruz. Bu sayede sizlerinde hem paradan hem de zamandan tasarruf etmenize yardımcı oluyoruz. Mobil araçlarımızda hava kompresörleri, bijon anahtarları, sıfır ya da ikini el lastikler ve her türlü adet edavat bulunmaktadır.

Müşterilerimiz lastik değişim talebi bulunduktan sonra trafik durumu ve lokasyona bağlı olarak en kısa sürede olay yerine intikal ediyoruz. Ekibimiz aracın özellik ve durumuna bağlı olarak mobil destek ile lastikleri en hızlı şekilde değiştirmektedirler. bu sayede herhangi bir çekiciye ihtiyaç duymadan mobil araçlarımız sayesinde lastiğiniz kısa sürede tamir edip değiştirmiş oluyoruz.

75

OTO ÇEKİCİ

 
75%

SORUNSUZ TESLİMATY

 
69

MÜŞTERİ DÖNÜŞÜ

 
51+

GERİ DÖNÜŞ

AcilKurtarıcı.com Sitesi Olarak Sizlere En İyi Hizmeti Vermeyi Amaç Edinmiştir.

Call Now ButtonHemen Arayın