web analytics
oto kurtarma

ARABA ÇEKİCİ

Araba Çekici İstanbul’un her yerine araç taşımasıi yapmaktayız. Bizi yılın her günü ve günün her saati arayabilirsiniz. Araba Çekici olarak yaptığımız işi en iyi ve profesyonel anlamda yapan tek kuruluştur.

Her zaman bir adım ilerisini düşünerek çalışıyoruz. Acil Araba Çekici işlerinizde sizlere hizmet vermeye ve sizin için en iyisini yapmanın gayreti içindeyiz. Uzman ekibimizle en iyisini yaparak bizi seven müşteriler kazanıyoruz. Böylelikle güvenilir bir kuruluş olarak sizlerin yardımına koşmaya devam ediyoruz.

 

Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu bölgelerinde Araba Çekme ve yol yardım hizmetleri vermekteyiz. Telefonlarımızdan bize ulaşarak  kurtarıcı fiyatı alabilir, İstanbul’un farklı bölgelerinde bulunan çekicilerimizden hızlı ve güvenilir hizmet alabilirsiniz. Yol yardım hizmetleri için lütfen bizimle 0535 932 03 37 nolu telefonumuzdan iletişime geçin.

Acil Kurtarıcı
Acil Kurtarıcı

 

İstanbul Avrupa Yakasında sunduğumuz Araba Çekici hizmetinde, kalitemizin her geçen gün daha da öne çıkması; genç ve profesyonel elemanlarımızın, bilgi birikimi ve deneyimleriyle üzerlerine düşen görevlerine tam hâkim olmaları ve hızla gelişen teknolojiye ayak uydurmamız sayesinde devam etmektedir.

Araba Çekici açıldığımız günden bugüne kişilere ve kurumlara, gereken hizmeti 7/24 veriyor/verebilmek için çalışıyor. Üstün teknolojisi ile desteklediği uzman ekibimizin gereken hizmeti hızla ve güvenle, kaliteli bir şekilde verebilmesi ve sahip olduğu çok sayıda yol yardım araçları ile her an çağrınıza cevap verebilmesi ile sektöre öncülük etmektedir.

Araba Çekici temsil ettiğimiz kurumlar ve müşterilerimizle sürdürdüğümüz şeffaf çalışma politikası dürüst ve kaliteli hizmet anlayışımızla bütünleşmektedir. Genç ve profesyonel ekibimizle bulunan çalışanlarımızın taşıdıkları sorumluluk anlayışları ve ekip çalışma ruhu, hizmet verdiğimiz her bireyin memnuniyetini daha da arttırmaktadır.

Araba Çekici ekibi olarak bizler sizlere en iyiyi en uygun fiyata sunmanın derdindeyiz. Bu yüzden bizlere 7 gün 24 saat 0535 932 03 37 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

75

OTO ÇEKİCİ

 
75%

SORUNSUZ TESLİMATY

 
69

MÜŞTERİ DÖNÜŞÜ

 
51+

GERİ DÖNÜŞ

AcilKurtarıcı.com Sitesi Olarak Sizlere En İyi Hizmeti Vermeyi Amaç Edinmiştir.

Call Now ButtonHemen Arayın