web analytics
oto kurtarma

ACİL YOL YARDIM

Acil yol yardım trafikte araç kullanıyorsanız bir gün mutlaka ihtiyaç duyabileceğiniz bir hizmettir.

Çünkü aracınız ne zaman arızalanacağı veya trafikte neler ile karşılaşacağını kimse bilemez, tahmin dahi edemez. Aracınızı düzenli bakıma soksanız bile hava şartları, araç kullanan diğer şahıslar ve yol durumuna bağlı olarak çeşitli arızalar ortaya çıkabilmektedir.

AcilKurtarıcı.com olarak arızalı durumlarda sizlere en hızlı bir şekilde yardımcı olmak için bizlere en kısa sürede ulaşmanız yeterlidir. Amacımız sizlerin trafikte güvenli bir şekilde ilerlemeniz ve herhangi bir sorun yaşamamanızdır. Hızlı ve pratik bir çözüm için size bir telefon kadar yakınız.

Acil Yol Yardım

Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu bölgelerinde Acil oto kurtarma ve yol yardım hizmetleri vermekteyiz. Telefonlarımızdan bize ulaşarak kurtarıcı fiyatı alabilir, İstanbul’un farklı bölgelerinde bulunan çekicilerimizden hızlı ve güvenilir hizmet alabilirsiniz. Yol yardım hizmetleri için lütfen bizimle 0535 932 03 37 nolu telefonumuzdan iletişime geçin.

Acil Kurtarıcı
Acil Kurtarıcı

Acil Yol Yadım Talebi Nasıl Yapılır?

 Acil yol yardım, trafikte yaşadığınız her türlü sorunu hızlıca çözüme kavuşturmayı ve sizleri yolunuzdan geri bırakmamayı amaçlar. Trafikte hareket halindeyken yaşadığınız bir sorunda bizlere ulaşabilirsiniz. Bulunduğunuz yere konum alarak hızlı bir şekilde ulaşarak gerekli olan müdahale yapılmaktadır. Profesyonel bir ekiple sizlere hizmet etmek en önemli amacımızdır.

Amacımız tamamen yolculuğunuzun sorunsuz bir şekilde sona erdirilmesidir. Trafikte yaşayacağınız sorunlar sizlerin strese girmenize sebep olacaktır.

Aracın arıza tespitinden sonra uygun işlemler sağlanır. Bu noktada sizlerin de hem para hem de zaman kaybınızın önüne geçmeyi amaçlıyoruz. Aracın probleminin tespit edilmesinden sonra Çekici’ye yüklenmesi sizlere ciddi miktarlarda para ve zaman bakımından kar sağlayacaktır. Belki de ufak işlemlerle çözüme kavuşacak bir problem varken hem o gün içerisinde aracınızdan olacaksınız ve işlerinizden uzak kalacaksınız hem de kurtarıcılara yüklü miktarlar ödemek zorunda kalacaksınız. Acil yol yardım hizmetimiz sayesinde sizleri en doğru çözüme ne hızlı yoldan ulaştırıyoruz.

Acil Yol Yardım Ne İşe Yarar?

Acil yol yardım hizmetimiz ile trafikte başınıza gelebilecek her türlü olumsuz durumda AcilKurtarıcı.com olarak sizlere hizmet sunmaktayız. Mesela aracınızın lastiği patladı, akü bitti veya bir kazaya karıştınız bu durumda size en kısa sürede yardımcı olmamız bir telefona bakar. Bu durumda bize ulaşmanız sizlere en etkili ve hızlı çözümü sunmamızı sağlar. Yaşanan arızanın hızlıca çözümü sizlerin de zaman ve dahi para kaybetmemesini sağlar. Bu sayede Sevdiklerinize ile en kısa sürede sağlıklı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

75

OTO ÇEKİCİ

 
75%

SORUNSUZ TESLİMATY

 
69

MÜŞTERİ DÖNÜŞÜ

 
51+

GERİ DÖNÜŞ

AcilKurtarıcı.com Sitesi Olarak Sizlere En İyi Hizmeti Vermeyi Amaç Edinmiştir.

Call Now ButtonHemen Arayın